Bizden Haberler

Aramıza hoş geldin İrem

TEKSUKİM ailesi olarak genç Endüstri Mühendisi arkadaşımıza aramıza hoş geldin diyor , zorlu çalışma hayatında başarılar diliyoruz…

TEKSUKİM COCACOLA İş Birlikteliği

TEKSUKİM FINEAMIN ailesi olarak teknolojik su ıslahı su şartlandırma programlarında tarafımıza göstermiş oldukları ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.

TSK MicroFresh / Klima Kokusu ve Temizleyici

Klima iç alüminyum serpantin ve filtrelere özel ambalajı ile pülverize edilerek kötü kokuları ortadan kaldırır , ortama fresh bir koku sağlar. Tüm sanayi kuruluşlarında kullanılan ürünümüzü denemek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teksukim’den Spora Destek

TEKSUKIM ailesi olarak DOSAB’da gerçekleştirilen futbol turnuvasında ERMETAL A.Ş. forma sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyduk. İş ortağımıza turnuvada başarılar diliyor , destek ve güvenlerini esirgemeyen tüm yönetici ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz…

Aramıza hoş geldin Merve

Genç kimya mühendisi arkadaşımıza Teksukim ailesi olarak hoş geldin diyor, çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Sertifika Töreni

Ördekli Kültür Merkezi’ndeki sertifika töreninde TEKSUKİM LTD. ŞTİ.  olarak değerli milletvekillerimiz ve başkanlarımıza faaliyet konumuz ile ilgili olarak bilgi verdik.  

TSK FALLOUT-S (Tıkanmış Boru Açıcı)

Hatlarda biriken yağ, gres, yemek artıkları, kurum ve et artıklarını boru içerisinden kolayca akacak şekilde süratle eritir. Kötü kokuları uzaklaştırır. Temes süresi yaklaşık 5 dk. donmuş birikinti ve uygulama sonrası.